“Vizyon”

Limit Eğitim Kurumlarıı’nda alanında uzman öğretmenler ile çalışılarak mesleki tecrübesi en az beş yıl ve üzeri olan öğretmenlerimiz tarafından eğitim verilir.

2002 yılından bu yana Afyonkarahisar’da verdiğimiz dershane hizmetleri ile 20 yıla yaklaşmış olan deneyimimiz binlerce öğrencimizin üniversite hayallerini gerçekleştirmesinde en büyük etken olmuştur. Üniversite hazırlık sınavlarında en önemli etken öğretim kadrosu ve yayın içeriğidir. Biz Limit Eğitim Kurumları olarak bunların yanına sürekli ilgimizi ve rehberlik anlayışımızı da ekleyerek bizimle sınavlara hazırlanan her öğrencimizle özel olarak ilgilenmeyi en önemli görevlerimizden birisi kabul etmekteyiz. Biliyoruz ki her şey sınav değil, ancak hayatın gerçeklerinden de hareketle bir öğrencinin iyi bir üniversite ve kaliteli bir lisans programı bitirmediği zaman hayallerine ulaşması gerçekten çok zor olmaktadır. Bu nedenle özellikle 11. ve 12. Sınıf öğrencilerimizin programları akademik başarı kazanmaları üzerine hazırlanmaktadır. 

Üniversite sınavlarına hazırlık bizim en önemli ve en iyi olduğumuz alandır. Özellikle 12. Sınıf öğrencilerimiz için “BİR ÖMÜR BOYU BAŞARI İÇİN BİR YIL ÇALIŞMAYA DEĞER” sloganı ile okul müfredatına ek olarak Limit Hazırlık Grupları (LİG) oluşturup burada okul programından sonra gerek haſt a içi gerek haſt a sonu olmak üzere dersler, etütler, soru çözüm programları, deneme sınavları, tekrar dersleri, özel çalışma kampları düzenlemekteyiz.